Regulamin

 

REGULAMIN

Niniejszy regulamin określa zasady wynajmowania salek konferencyjnych gdzie Wynajmującym jest: TeleSystem ul. Solec 81b lok A-51 00-382 Warszawa, NIP: 522-266-27-96; a Najemcą: klient (użytkownik).

 1. Usługa wynajmu salek konferencyjnych polega na udostępnianiu Wynajmującemu pomieszczeń znajdujących się w lokalach A-8, A-53 i A-61 zlokalizowanych w Centrum Handlowo-Usługowym "ARKADA" w Warszawie przy ul. Solec 81B lok. A-51, których właścicielem jest firma TeleSystem, Paweł Sadowski wraz z dostępnym wyposażeniem, na konferencje, spotkania oraz szkolenia wraz z możliwością korzystania z usług dodatkowych.
 2. Wynajem salek konferencyjnych jest możliwe od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 20.00 i w soboty w godz. 9.00-16.00.
 3. Rezerwacja sal dokonywana jest przez Najemcę drogą telefoniczną: (22) 245 42 00 lub e-mailową: kontakt@wirtualne-biuro.pl, albo za pomocą formularza dostępnego na stronie: www.pra-co-wnia.pl.
 4. Anulowanie rezerwacji salek i rezygnacja z zamówionych dodatkowych usług bez poniesienia kosztów jest możliwa do 2 dni roboczych przed terminem spotkania.
 5. W przypadku rezygnacji ze spotkania w terminie krótszym niż 2 dni robocze lub nie zgłoszenia się, Wynajmujący może obciążyć Najemcę 50% kosztem wynajmu.
 6. Wynajmującym, w uzasadnionych przypadkach, ma prawo do odstąpienia od roszczeń z tytułu organizacji spotkania, opisanego w pkt. 5 Regulaminu.
 7. Opłata za salę i dodatkowe usługi naliczana jest zgodnie z cennikiem wynajmu salek konferencyjnych.
 8. Najemca zobowiązuje się do korzystania z salek konferencyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem. W przypadku dokonania szkód w czasie trwania pracy Najemca zobowiązany jest do poniesienia wszelkich kosztów dotyczących pokrycia strat.
 9. Najemca nie jest uprawniony do oddania Sali konferencyjnej do korzystania osobom trzecim bez zgody TeleSystem, Paweł Sadowski
 10. W wynajmowanych pomieszczeniach biurowych obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz spożywania alkoholu.
 11. Najemca zobowiązuje się zachowywać w sposób, który nie będzie utrudniać innym użytkownikom korzystania z wynajmowanych pomieszczeń w Centrum Handlowym "ARKADA".
 12. Wynajmujący zastrzega sobie prawo wejścia do wynajmowanych pomieszczeń, gdy uzna to za konieczne.
 13. Najemca opuszczając salę po zakończeniu spotkania zobowiązany jest przekazać ją w takim stanie, w jakim sala został oddana do użytku.
 14. Najemca jest zobowiązany do poinformowania i uzyskania zgody Wynajmującego w razie konieczności przedłużenia się spotkania. Najemca zostanie obciążony za każdą dodatkową rozpoczętą godzinę wynajmu kosztem zgodnym z cennikiem.
 15. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy Najemcy pozostawione bez opieki w wynajmowanych przez niego salach konferencyjnych.
 16. Podstawową formą płatności jest płatność gotówkowa- rozliczenie następuje po zakończonym okresie wynajmu i wystawieniu faktury VAT.
 17. W przypadku stałej współpracy lub zawarcia umowy istnieje możliwość płatności przelewem.

Korzystanie z naszych usług jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu oraz cennika załączonego do regulaminu.

Copyright (C) 2009 Telesystem. Strony internetowe CAKE.pl


Korzystanie z witryny wirtualnebiuro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.       X
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.