Partnerzy

 


AKRO to biuro rachunkowe posiadają uprawnienia audytorskie do badania sprawozdań finansowych nadane przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów, które jednocześnie spełnia wymogi licencji Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. W ramach prowadzonej działalności wykonujemy kompleksową obsługę jednostek usługowych, produkcyjnych, handlowych oraz wydawniczych. Prowadzimy księgi spółek handlowych, jawnych, komandytowych, fundacji i stowarzyszeń.
www.akro.fr.pl

Akademia Leona Koźmińskiego jest jednąz najlepszych w Europie Środkowo-Wschodniej szkołą biznesu szerokiego profilu. Misją uczelni jest kształcenie na studiach wyższych i rozwój na studiach podyplomowych młodego pokolenia rodzącej się polskiej klasy średniej: przedsiębiorców, menedżerów, prawników, finansistów i kadry administracyjnej. Uczelnia kształci na sześciu kierunkach na poziomie dyplomowym (zarządzanie, finanse i rachunkowość, prawo, administracja, europeistyka, socjologia), w systemie dziennym i zaocznym. W swojej ofercie Koźmiński ma również studia dyplomowe w języku angielskim oraz ponad 40 kierunków studiów podyplomowych w tym 4 programy MBA. Natomiast osoby zainteresowane studiami trzeciego stopnia mają możliwość zrobienia doktoratu z zarządzania i ekonomii.
www.kozminski.edu.pl

ANS PR Consulting - jesteśmy agencją PR specjalizującą się w media relations i PR internetowym. Pewnie sądzisz, że public relations jest dla bogatych, dużych  korporacji z budżetem znacznie przekraczającym przeciętne możliwości? Z drugiej strony nie wyobrażasz sobie istnienia swojej firmy bez strony internetowej czy jakiejś formy reklamy. Mamy dobrą informację. Public relations jest również  dla Ciebie i Twojej firmy. Warto posłużyć się sprawdzonymi technikami komunikacji, aby pozyskać nowych klientów, albo przywiązać do siebie dotychczasowych. Możesz poinformować o nowych produktach, usługach, sprawić, że to co robisz przestanie być anonimowe. Dotrzeć  do odbiorców, z których istnienia nawet nie zdawałeś sobie sprawy. W tym wszystkim możemy  pomóc. Sprawimy, że media, a zwłaszcza Internet staną się dla Ciebie efektywnymi kanałami komunikacji. Z przyjemnością opowiemy podczas spotkania, w jaki sposób wspólnie osiągniemy te i pewnie jeszcze inne cele. Zadzwoń, albo  przyślij e-mail.  Po prostu nas sprawdź!
www.ans-pr.com.pl


Bank Zachodni WBK S.A. jest uniwersalnym bankiem komercyjnym, oferującym szeroki zakres usług bankowych w obrocie krajowym i zagranicznym, dla osób fizycznych i prawnych. Główne produkty finansowe Banku Zachodniego WBK to kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, karty kredytowe oraz prowadzenie kont i lokat.


Cake to agencja reklamowa w skład której wchodzą ambitne i młode, ale już posiadające spore doświadczenie, osoby. Reklama w Internecie to jedna z najbardziej skutecznych form promocji produktów, firm i osób. Nasze specjalistyczne usługi obejmują wszystkie aspekty marketingu internetowego. Nad wizualną koncepcja stron internetowych pracują wykwalifikowani plastycy, graficy oraz styliści, tak aby Państwa witryna wyróżniała się na tle innych swoja innowacyjnością, elegancją oraz klasyczną, bądź, z zależność od potrzeb, oryginalną formułą. To właśnie wtedy potrzebna jest nie tylko wiedza, ale również wyobraźnia.
www.cake.pl

Copyright (C) 2009 Telesystem. Strony internetowe CAKE.pl


Korzystanie z witryny wirtualnebiuro.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.       X
Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies.